Herhangi bir reklama tıklayarak sitemize destek olabileceğini unutma :) 

Umarım sitede eğleniyorsundur diğer içeriklerimize de göz atmayı unutma ! 
Blog-Tüm içerikler Burda

Teknolojinin de gelişimi ile yeni yeni uygulamalar ve yazılımlar çıkmaya devam etmekte.Bu yazımızda sizlere 2003 yılında kurulan MyHeritage şirketinin çıkarmış olduğu yapay zeka destekli uygulama hakkında bilgi vereceğiz.

MyHeritage Şirketi

Myheritage 2003 yılında İsrail’de kurulmuştur. Şirketin amacı çevrim içi bir soy platformu oluşturmaktır.

upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/7c/Lar...

Ölmüş Kişilerin Fotoğraflarını Canlandırma

MyHeritage şirketinin kurduğu Deep Nostalgia adlı yapay zeka uygulaması ile fotoğraflarda ki insan yüzleri hareketlendirilebilmektedir.

Böylece hayatta olmayan insanların bile yüzlerine bir hareket verilerek canlandırılabilmekte.Her ne kadar güzel gözükse de bir yandan korkutucu gibide durmakta.

Deep Nostalgia nedir, nasıl yapılır, ücretsiz mi? Sosyal medyanın konuştuğu Deep  Nostalgia nasıl kullanılır sorusu yanıt buldu! - Medya Haberleri

Deep Nostalgia’nın Kullanım İstatistiği

Deep Nostalgia yayınlandığından itibaren 48 saat içinde inanılmaz şekilde toplam 1 milyon fotoğrafı canlandırdı.Bir taraftan korkutucu olsa da sizde vefat etmiş yanınızda olmayan insanların yüzünü hareketlendirebilirsiniz.Özlem giderebilirsiniz.

Deep Nostalgia Nasıl Kullanılır ?

Deep Nostalgia‘nın hali hazırda bir uygulaması bulunmamakta.Belki de ilerleyen süreçte uygulama olarakta yayınlanabilir. Bu yoğun ilgiye göre muhtemel bir ihtimal.

Deep Nostalgia‘yı tabi ki de bir şekilde kullanmamız gerekiyor.Her ne kadar uygulaması olmasa da bir web sitesi üzerinden çalışabilmekte.

Siteye aşağıda ki link üzerinden ulaşıp sizde istediğiniz kişilerin fotoğraflarını canlandırabilirsiniz.

Sizde hemen deneyebilirsiniz.

Aldığınız sonuçları bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir