En İyi Fotoğraf Düzenleyiciler

Hayatımızın önemli bir yanını oluşturan fotoğraflar sayesinde fotoğraf düzenleme uygulamaları da popülerleşti.Sizler için en çok tercih edilen fotoğraf düzenleyici uygulamaları derledik.

Adobe Photoshop Express


Hızlı ve kullanışlı olduğu için tercih edilmektedir.Düzenlediğiniz fotoğrafları anında sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

Android için Adobe Photoshop Express indir. | iOS için Adobe Photoshop Express indir .


Afterlight

Afterlight uygulamasıda 80’e yakın içerdiği efektler ile popüler bir hal almış durumdadır.Profosyonel ayarları da sağlayan üst düzey bir uygulamadır.

Android için Afterlight indir | iOS için Afterlight indirAutodesk Pixlr

Kullanımı oldukça kolay olan Autodesk Pixlr sayesinde fotoğraflarınıza renk katıp eşsiz efektler verebilirsiniz.Bunun yanında farklı yazı tipleri sayesinde fotoğraflarınıza çeşitli şekillerde yazı da ekleme şansı sunuyor.

Android için Autodesk Pixlr indir | iOS için Autodesk Pixlr indirSnapseed

Google tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır.Oldukça profosyonel ayarlar kullanarak fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz.Picsart

En popüler ve en başarılı uygulamalardan biri olan Picsart sayesinde çeşit çeşit efekt ve filtreler kullanarak fotoğraflarınızı renklendirebilirsiniz. Zengin düzenleme araçlarıyla ön plana çıkmaktadır.

Android için Picsart indir | iOS için Picsart indir
PhotoSuite

Başarılı fotoğraf düzenleyicilerinden biri de PhotoSuite masaüstü programlarda olduğu gibi katmanlar ile çalışabilmenizi sunuyor denemek isteyebileceğiniz uygulamalardan birisi.

Android için PhotoSuite indir

Ancak henüz İos cihazlarda bulunmamaktadır yakında ios aygıtlara da yayınlanacağı düşünülüyor.

Okuduğunuz için teşekkür ederim…Siz de farklı fotoğraf düzenleyicilerini aşağıda yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Muhammed Akbulut - 2019-2021 Copyright ©