Whatsapp Aero - muhammedakbulut.com

Whatsapp Aero

Günümüzde hemen hemen herkes akıllı cihazlara sahip. Ve bir çoğumuz sosyal medya kullanıyoruz. Herkesin belli başlı kullandığı platformlar var tabii ki. Ama bunların arasında en popüler olan tartışmamız Whatsapp’dır. Bu uygulama gündelik hayatımızda pek çok işimizde bize fayda sağlasa da, zararlı yönleri de yok denilemez. Peki bu popüler uygulama nedir biraz buna değinelim


WHATSAPP


Whatsapp bir çoğumuzun da bildiği gibi bir mesajlaşma uygulamasıdır. Bunun yanı sıra sesli ve görüntülü sohbet seçenekleri de sunan Whatsapp son yıllarda tercih edilenler arasında yerini korumaktadır. Bizim asıl konumuz whatsapp uygulamasının farklı bir sürümü olucak.Peki bu sürüm ne? Hemen değinelim.


Whatsapp AERO


Whatsapp AERO’ yu günümüz Whatsapp tan ayıran özelliği kendine özgü hileleri olması. Peki bu hileler ne gibi artılar katıyor. Aslında bir çok şey katıyor ve kullanıcıya farklı tema seçenekleri de sunuyor. Hadi özelliklerine hep beraber bakalım.

1:Karşı taraftan gelen ve silinen bir mesaj olursa o mesajı görebilme imkanı


2:Whatsapp’ın orjinal teması dışında sayamıyacağımız kadar tema seçeneği3:YAZIYOR… bilgisini dondurma. Yani bu ne demek oluyor? Siz veya karşı taraf gelen mesaja yanıt verirken ekranda görünen yazıyor bilgisi sizin tarafınızdan ve karşı taraftan hiç bir şekilde gözükmez.
4:İLETİLDİ BİLGİSİ: Bu bilgiyi kapatmanız halinde mesaj size gelecektir fakat karşı taraf bu mesajı siz cevaplamadığınız takdirde tek tik halinde yani iletilemedi olarak görecektir. Siz mesaja yanıt verdiğiniz zaman ise karşı tarafa çift tık olarak ulaşacaktır.
5:Son görülme: Bu özelliği diğer Whatsapp’tan ayıran şey ne sizin ne de karşı tarafın sizin giriş yaptığınız saat ve tarihi görememesidir. Ayrıca sadece kendi son görülmenizi dondurup diğer kullanıcıların son görülmesini aktif kullanabilirsiniz.6:Durumlar’da hayalet izleme: Bu özellik sayesinde paylaşılan durumlara görüldü atmadan yani siz baktığınız halde paylaşan kişide sizin adınızın gözükmemesi olayıdır. Durumları izlerken sol altta bulunan çift tike basarsanız karşı taraf sizin duruma baktığınızı anlar fakat o çift tike basmadan duruma bakarsanız karşı tarafta adınız gözükmez.7:Durumları indirmek: Bu özellik sayesinde duruma konulan herhangi bir video veya bir fotoğrafı durumun sağ alt köşesinde bulunan simge sayesinde galerinize kaydedebilirsiniz. Ve siz silmediğiniz sürece galerinizden silinme ihtimalide bulunmuyor.
8:Tema ayarı: Whatsapp orjinal sürümde böyle bir özellik olmadığı için bir çoğumuzda şaşkınlık uyandırabilir. Bu özellik sayesinde Whatsapp’ a özgü tasarımlı temalar indirip kurarak Whatsapp AERO’yu daha zevkli bir hale getirebilirsiniz.UYGULAMA’YI KULLANMAK İSTEYENLER İÇİN BİR LİNK BIRAKIYORUM:
( HER HANGİ BİR RİSKİ YOKTUR BEN KENDİM KULLANIYORUM HESABIM VE TÜM BİLGİLERİM GÜVENDE 🙂

https://indirgeek.com/whatsapp-aero/Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Muhammed Akbulut - 2019-2021 Copyright ©